Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napos sperma a legesélyes...

Hány napos sperma a legesélyesebb a megtermékenyítésre?

Figyelt kérdés
Vagyis, hány napot kell kihagyni, hogy a spermiumok elég ún. erősek legyenek a megtermékenyítésre? Valahol hallottam, hogy 5 napot, de egyesek szerint ha minden nap szexel az ember, akkor is ugyanolyan hatékonyak tudnak lenni a spermiumok.

2016. febr. 8. 11:02
 1/6 anonim válasza:
83%

Szerintem ugyanolyan hatekonyak tudnak lenni minden nap..

Ezert van az,hogy meg az elovaladektol is teherbe eshet a lany.

2016. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért? Az előváladékban lévő spermium az mindig egynapos?
2016. febr. 8. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

4 naposra szokták írni.

Ha babára gyúrtok, akkor az a legjobb, ha kétnaponta szexeltek. Nem csúsztok le a peteérésről, a spermák is tudnak érni, meg még élvezitek is. ;-)

3-4 hónap az átlagos, amíg valaki teherbe esik. Nem kell erőltetni, rágörcsölni, ha rendszeresen szexeltek, összejön.

2016. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is ugy tudom,ha babat szeretnetek,hogy minden masodik nap ajanlott szexelni.
2016. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 naponta ajánlott szexelni ha gyereket akarsz.
2016. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En csak annyit tudok, hogy mi igen aktivak vagyunk. Amikor az elso gyerek fogant, akkor nem az volt a kerdes, hogy hany naponta vagyunk egyutt, hanem az, hogy egy nap hanyszor... Napi 2-3 alkalom siman megvolt akkoriban egesz heten, honapban, evben...

A masodik gyereknel mar nem voltunk ennyire aktivak, de akkor is naponta egyutt voltunk, a harmadik terhessegemnel hasonloan.

Mi szerencsesek vagyunk, nem sokat kellett varni egyik babara sem, tulajdonkeppen mindig teherbe estem elso honapban.


En azt hiszem, hogyha nincs gond alapvetoen a ferfinel, akkor nem kell direkt tartogatni a dolgot es csak azert nem szeretkezni ket naponta, mert gyereket akartok. Akkor legyetek egyutt, amikor jol esik, ugy azert lenyegesen "szebb" is a dolog es kevesbe programozott.

2016. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!