Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap negatív volt a...

Ha tegnap negatív volt a teszt akkor ma hülyeség megint tesztelni ugye? Főleg így délután.

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát igen. :)

Mikor kellett volna megjönnie?

Sztem várj pár napot és reggel csinálj tesztet.

2016. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, maximum 2 naponta tesztelj és ha lehet nemvárt előtt ne kezdd el,mert csak stresszeled magad.
2016. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma vagy holnapra nem vártam/várom
2016. febr. 8. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért az esedékes mensi napján már lehet pozitív. És olyan túl nagy jelentősége tapasztalataim szerint nincs annak, hogy reggeli, vagy délutáni vizelet (inkább csak akkor, ha mondjuk napközben óránként jársz pisilni... ha többórányi délutáni vizelet, akkor már elég lehet a koncentráció).
2016. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, hülyeség. Legyél már egy kicsit felnőtt és várj türelemmel.
2016. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen én is adtól taetok már pozitivnak kellene lennie, pont ezért nehéz várni..utálom a bizonytalanságot.
2016. febr. 8. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!