Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel teszteltek egy jó erős...

Reggel teszteltek egy jó erős pozitívat facelle teszttel. Délután negatív lett, akkor most nincs baba?

Figyelt kérdés

A reggeli olyan erősen koncentrált lett,hogy szinte sötétbarnát pisiltem. Délután is koncentrált lett de nem annyira. 4 órán át tartogattam.


Melyiknek hihetek?


2016. jan. 21. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismételj mindenképpen, de szerintem a reggelinek híhetsz. Mióta késik?
2016. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma nem kellett volna megjönnie ! Ismétlek ,de most teljesen kétségbeestem!!
2016. jan. 21. 17:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Felrakod a teszteket? Tuti hogy nincs csík a délutánin?
2016. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A negatív tesztet kidobtam már,azt 1 órán át nézegettem :( már csak a pozitív van meg!
2016. jan. 21. 17:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha még csak ma kellett volna megjönnie, akkor még annyira korai terhességről van szó, hogy nagyon sokat számít a vizelet koncentráltsága. Tehát napközben nem lehet ilyenkor még annyira koncentrált vizeletet összehozni, mint reggel. Tehát ha egyszer reggel pozitív volt, akkor valószínűleg terhes vagy, de még annyira korai, hogy napközbeni vizeletből nem mutatja ki a teszt.
2016. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező? Lehet gratulálni?
2016. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen :))) Kisbabánk lesz:)))
2016. febr. 3. 11:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor GRATULÁLOK!!! :)
2016. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!