Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetetek lehetek terhes?

Niky1988 kérdése:

Szerintetetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Februar 3-an kellett volna meg jonnie a menstruaciomnak. Tegnap este eggyutt voltumk a parommal majd arra lettem figyelmes hogy egy keves ver szinu valami volt a kendon. Azt hittem hogy hat sajna meg kaptam de ma reggelre semmi. A betet is tiszta meg most is. Szerintetetk mi lehet az oka? van egy kis alhasi fajdalom de nem veszes. Tesztet meg nem csinaltam mivel felek az ujabb csalodastol. Szerintetetek lehetek meg terhes?
2016. febr. 8. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
tesztelj azonnal, mert ha pozitív akkor progeszteron pótlás kell mert elmegy a baba.
2016. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Holnap veszek egy tesztet es meg csinalom.remelem jo hir lessz!
2016. febr. 8. 13:18
 3/4 anonim válasza:
Na vettel?mi lett az eredmeny?
2016. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Negativ ... Sajnos :-(
2016. márc. 8. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!