Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
6 hónapja próbálkozunk a párommal, és nem esek teherbe. Nagyon aktív a szexuális életünk, átlag napi 1-2 alkalom, mégsem esem teherbe. Aggódnom kellene? Mi lehet a baj?
2016. febr. 8. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk 7 hónap után jött össze. Én nem görcsöltem rajta, nem aggódtam.


De ha téged annyira zavar akkor menj el nődokihoz, kivizsgál, vagy elküld szakorvoshoz.

2016. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. 07. Havatol probalkozunk....
2016. febr. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26 hónapja nem maradok kismama....pedig mindent bevetettunk....
2016. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az sem túl jó, ha naponta, illetve naponta 2-szer is vagytok együtt, mert nem tudnak normálisan "megérni" a spermiumok. 2 naponta szokták javasolni, akkor már elég érettek ahhoz, hogy valamelyik célba érjen. 1 év sikertelen próbálkozás után után javasolják mindkét személynél a meddőségi kivizsgálást. Én ezeken , és más sok mindenen már rég túl vagyok. Sok sikert!

/ egy sok sikertelen lombikos, 2007 januárja óta próbálkozó lány/

2016. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi 3 évig próbálkoztunk sikertelenül, de a doki egy szót sem szólt, hogy essek kétségbe, így nem hiszem, hogy fél év után pánikolni kéne...Egyébként, ha hormonális probláma lenne, mint ami esetünkben, akkor azt leginkább ő fogja tudni megállapítani
2016. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Számos oka lehet. Ez csak egy a sok közül:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=9VAoxYLDIzM#t=3m51s

2016. febr. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!