Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » így nem eshetek teherbe ugye?

így nem eshetek teherbe ugye?

Figyelt kérdés
5 éve szedek jangee-t 0,03 milligrammosat.most viszont az orvosom (valószínűleg féletlenül) 0,02 miligrammosat írt fel.csak miután kiváltottam akkor tűnt fel.Ez probláma lehet?vagy vád ugyan úgy továbbra is?vagy szerintetek kellene gumit használni mellé?az orvosomat nem érem el sajnos. köszi
2016. febr. 9. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a gyógyszertárban.

Ők értenek hozzá.

2016. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvost.
2016. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jelentősége. Igaz én nem ugyanabból a márkából, de először ketteset, aztán három mg-osat szedtem, semmi sem változott, ugyanúgy védett mindkettő.
2016. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel ez is rendes fogamzásgátló, ezért ez is véd. Viszont lehet, hogy a váltás miatt az első 7 napban kiegészítő védekezés szükséges, de ez szerintem le van írva a betegtájékoztatóban.
2016. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!