Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Keves menstruacio mellett is...

Keves menstruacio mellett is teherbe eshetek, vagy problamas lehet ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Egyaltalan ennek mi oka lehet? Soha semmi problemam nem volt a menstruaciommal! Nagyjabol egy fel eve vettem eszre, mintha szepen lassan egyre kevesebb lenne. Regen kb. olyan 5-6 nap volt, elso 2-3 nap eros verzessel. Most par honapja atlag 3 nap, esetleg 4. nap barnazas. Mult honapban 2 napig tartott a menstruaciom, 3. napra elmult. Most tegnap megjott es eleg a tisztasagi. Tegnap is eleg volt... Jo, wc-zesnel latom, hogy megvan, verzek, de a tisztasagi tiszta marad. Menjek orvoshoz, ugye?
2016. jan. 18. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak egy tapasztalatot tudok, a sajátomat.


Én teherbe estem 3 napos vérzéssel, kétszer is. Viszont először sajnos elvetéltem, mert kiderült, hogy túlzottan alvad a vérem (ez pl. rövid menzesz ciklust okozhat). Tehát nekem megfogantak, csak nem maradt meg az első, de a másodiknál már kezeltek:)


Szerintem dokit megkérdezhetnél róla, de nem nőgyógyászt, hanem endokrinológust. Nekem ő segített:)

2016. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!