Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step zöld terhességi...

One step zöld terhességi teszt csinál időn belüli szellem, vagy száradási csíkot? Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 9. 16:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pozi! Én elég sok ilyen tesztet használtam már sajnos... soha nem volt rajta sem száradási sem szellem csík!drukkolok hogy baba legyen a dologban!
2016. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Egész nap ezen rágódok,nem létezik,hogy együttlét után 7 nappal,ráadásul délutániból pozitívat teszteljek. Nem tudom. Tény,hogy fura dolgok vannak most velem,a hőm is leesett 3 napja,azóta újra fentvan.


Ideges is vagyok. Mivan ha méhen kívűl van? Vagy ikrek? Vagy ciszta? Vagy daganat.. Tudom,ne rágódjak ezen,de akaratlanul is csak ezen pörög az agyam.


Nem is értem..Végül teszteltem lh-val is mikor rosszat bontottam fel,erős 2 csíkos volt,de nem pozitív. Tehát ha hibás v szellemcsíkos az one step hcg,akkor már nem is biztos,hogy lesz ovum mert a 15.ciklusnapon tartok.

2016. febr. 9. 22:28
 13/15 mandiga ***** válasza:

Kedves kérdező ne idegeskedj.


Szerintem ovud volt, azért jelzett a teszt, nem baba miatt.

Én pont erre keresem a válaszokat, hogy miért pozi halványan a hcg teszt, majd egy-két nap múlva hómező.

Ma egy kismama is megerősítette, hogy neki is az ovut mutatta.

Nincs semmi gond, ha holnap-holnapután negatív a hcg teszt, akkor tényleg csak az LH csúcsot mutatta.

Ha meg esetleg erősödik, akkor a baba elöbb fogant.

Tesztelj holnap reggel első pisiből, és írd meg mi lett az eredmény. :)

2016. febr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Szia!

Ezek az én kérdéseim voltak, vannak benne képek is.

Az én tapasztalatom ezzel a teszttel az, hogy amikor véletlenül sincs HCG a szervezetemben, akkor mutat halvány csíkot. Valószínűleg hamarabb reagál az LH hormonra mint a HCG-re. Több kémiai terhességem volt már sajnos, és amikor a 25-s tesztek már szép csíkot mutattak, ez még akkor is negatív volt. Szerintem az LH szinted megugrását mutatja. Még egy jó tanács! Már több mint 2 éve próbálkozunk és rengeteg tesztet elhasználtam és a tapasztalat, hogy az ennyire halvány csíkokat figyelembe sem szabad venni.

Drukkolok a babához!

2016. febr. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Negatív lett reggel! Megnéztem a tegnapi tesztemet,az a halvány csík lila... Még mindíg,tehát nem a szemem káprázik. Felidegesít teljesen :) viszont ami az érdekes,hogy jósteszteltem már,amikor a jósteszt szemet kiverően pozi volt,akkor a hcg negatív.


Most meg a hcg talán "picit" pozitív,de az lh nem :D


Azért idegeskedtem mert előbb semmiképp sem foganhatott mert 5 napig megvolt a menstruációm és utána rá 2 napra volt az első együttlétünk kb.


És 7.nap pozi teszthez délután.. hááát nem hinném h a legjobb:)


Szeretnék nagyon kisbabát,de most megnyugodtam azért. Na majd 14 nap múlva kiderül babázunk-e 9 hónap múlva! :)

2016. febr. 10. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!