Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. dpo-n nagyon halvány...

10. dpo-n nagyon halvány teszt vagy ez csak szellem/száradási csík?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 24. 04:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idő múlva lett ilyen?

Ha 10 percen belül akkor én nagyon-nagyon-nagyon halvány pozitívnak mondanám...viszont...én 3szor láttam ilyent saját tesztemen abból első lassan 3 éves, másodiknál 2 hét késéssel megjött, harmadik pedig 2 hónapos :)

Két nap múlva ismételd meg, hátha már erősebb lesz...kíváncsi leszek arra is :)

Drukkolok Neked!

Két nap múlva ismételd meg

2014. júl. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Időn belül jött ki. Már akkor sejteni lehetett valamit a tesztcsík helyén, amikor szívta fel a vizeletet. Mindenképpen tesztelek majd 2 nap múlva, addig meg izgulok tovább. :)
2014. júl. 24. 05:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Naaa, ez akkor ígéretes nagyon. Közben eszembe jutott, hogy a második alkalommal ilyen tesztem a 15. dpo-n volt. A gyerekeimnél pedig már a 9-10.en...én is ilyen türelmetlen tesztelő vagyok :D

Drukkolok

2014. júl. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A jobb oldalán (ahol a teszt csík is van), olyan mintha el lenne ázva... nem dugtad bele véletlenül fordítva / vagy lett vizes stb?


Amúgy azt leszámítva én is látom a második csíkot, gratulálok :)

2014. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!