Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok es azert fajnak...

Terhes vagyok es azert fajnak ennyivel elotte vagy mert ujabban elkezdtem edzeni (fekvotamasz, jumping jack ami utan jobban fajnak)?

Figyelt kérdés
Szokasos eros menstruaciom volt szokasos 5 nap. Meg egy negativ teszt. A melleim viszont 2hettel elotte elkezdtek fajni. Ja es felfazasi tuneteim vannak bar elotte egy honappal voltam dokinal vese problemak miatt es akkor hugyuti fertozesem volt. Meg most 3-4l folyadek fogyasztasra alltam at.

2016. febr. 10. 07:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Uh eleg gazul sikerult kiirni. Szoval a melleim amiatt fajnak jobban h terhes lennek?
2016. febr. 10. 07:25
 2/5 anonim ***** válasza:

:)

hát el kéne határolni, hogy izomfájdalmad van vagy mellfeszülés?

ha jumping jacknél fáj,akkor inkább izomfájdalom miatt lehet, ami az edzéstől van. Fekvő után nyújtani is kéne.

2016. febr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mandiga ***** válasza:
Teljesen más az izomfájdalom és a hormonok miatti mellfájdalom. Én is edzettem régebben, fitness, de az teljesen más volt. Izomláz.
2016. febr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet h mell feszules es nem izomlazi nem tudkm. Reg volt mar izomlazam ott :( akkor ez terhesseg lesz? :c
2016. febr. 10. 10:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyujtani nem szoktam utana. Hanem egybol zuhanyzo.
2016. febr. 10. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!