Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron tea ivása mellett...

Progeszteron tea ivása mellett ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Egy hónapja progeszteron tartalmú teát iszok. Utoljára 2015.12.25-én jött meg. 3 hétre rá 3 napon keresztül játszottam minden színben, kis mennyiségben. Általában vagy az 5. 6. 7. vagy 11. hétre szokott megjönni, tehát semmi rendszer nincs benne. Most pénteken (2 nap múlva) lesz a 7. hét, hogy nem jön meg.

Amit tapasztalok: pár hete fel vagyok puffadva, a bélgázok nem kímélnek egész nap, az elején minden napra jutott alhasi fájdalom ez ritkult, a mellbimbóm egyszerre fáj és viszket is, és a hasam a csípőcsontom körül is viszket. Mivel migrénes vagyok, így nem tudok mit mondani, az utolsó menzesz után eltelt első 2 hetet végighánytam, mostanában már csak a reggeli kávé jön ki belőlem néhanapján. A cicim teltebb lett egy kicsit. Szóval meg fog jönni, vagy bízhatok a babában? 8 éve próbálkozom, elnézést, ha butaságot kérdezek :)



2016. febr. 10. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kérdezel butaságot,csak nem értem miért nem tesztelsz?


A tea felboríthatja a ciklust,azoknál akiknek egyébként rendszeres. Nem feltétlenül,de a legtöbb esetben.


50-50% h baba van-e a dologban.

2016. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Uhh, miért nem tesztelsz? Mire vársz?
2016. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeretném megvárni a pénteket, hogy megnézzem a 7. héten megjön-e. Hétvégén csinálok tesztet. Kicsit parázok, mert olvastam, hogy a magas progeszteronszint okozhat állterhességet is. Meg nyilván nagyon sok tesztet csináltam, ami negatív lett, 8 év után egy teszt is akkora para, mintha az elsőt csinálnám :). Viszont a 11. hétig nem szeretnék várni, mert ha tényleg baba van a dologban, akkor meg érdemes orvoshoz rohanni minél hamarabb. Reggeli hőt nem szoktam mérni, néhanapján nap közben mértem, akkor 37-37,2 körül volt.
2016. febr. 10. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy offolok, de milyen teát iszol?
2016. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nap közben (most) 37,6.

Mensolin van ráírva. Gyógynövény tea, de nem tudom mit tartalmaz. Sajnos ennyit tudok.

2016. febr. 11. 17:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Végül sikerült?
2016. márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na ???
2016. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :(
2016. okt. 15. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!