Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baja a babának ha...

Lehet baja a babának ha valaki fogamzásgátló mellett esik teherbe?

Figyelt kérdés

Ismerősöm már terhes volt és mèg nem tudta hogy az, tehát szedte a gyógyszert.

Aztán ment nődokihoz valami vizsgálatra és akkor közölte vele a doki hogy terhes.

Úgy döntött mégis megtartja de bizonytalan hogy egészséges lesz e a gyerek. Valaki valami infó?



2015. dec. 13. 03:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Az orvost kéne kérdezgetni!

Egyébként normál esetben, ha csak pár hétig szedte terhesen, semmi baja nem lesz. Ha hosszú hónapokig, arra majd a genetikus mond valamit.

2015. dec. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14 hetesen tudtam meg h kismama vagyok. Asztmás lett a lányom. De nem bizonyított h a gyógyszertől. Csak talagattak...11 éves már. 4 éve gyogyultnak irta az orvos.
2015. dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem. Ilyen tapasztalatokra gondoltam.

Az orvos azt monda neki hogy egyenlőre nem tudja megmondani. Úgy tudom kb 5_6 hetes volt mikor kiderült. És addig szedte. Most 12 hetes.

2015. dec. 13. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!