Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen hamar megjöhet?

Ilyen hamar megjöhet?

Figyelt kérdés
18.án volt mensi,ma reggel megjött de nagyon kevés sötét vérzés,ilyen hamar megjöhet vagy mi lehet ez!?

2016. febr. 12. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Arra tippelsz, hogy esetleg terhes volnál? Gondolom, azért írtad ki a kérdést a teherbeesés kategóriába?


Szerintem az azért ritkább, hogy valaki terhesség ideje alatt vérzik, mint hogy elmarad a menzesze. Ha egyéb tüneted nincs, szerintem nem vagy terhes. De ha aggódsz,menj el nőgyógyászhoz!

2016. febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Reggel volt bent anyukám és tesóm és mondtam nekik ugyanezt,szerintük terhesség lesz

Tünetek:erős görcs(mensi szerű)

Hányinger

Étvágytalanság

Puffadt has

Fáradtság..szóval ha nem terhesség,mégi mi lehet véleményetek szerint?ha tesztelnék tuti nega.lenne?

+már múlik el a vérzés

2016. febr. 12. 10:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Az előző mensi után 25 nappal simán megjöhet a következő, még csak nem is számít kevés időnek a 25 nap.
2016. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem alapból 23-24 naposak a ciklusaim, így nálam ez például teljesen természetes lenne, hogy ilyen időpontban jön meg. És van, amikor először csak elindul, és később (akár másnap) folytatódik. Rövidebb ciklus mellett eleve vékonyabb a nyálkahártya ami leválik, ezért kevesebb a vérzés mennyisége is.
2016. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Oké ezekbe van igazság,ciklusaim 31naposak sosem jött meg 25napra,darabos vérzés jön és nagyon sötét,de már kevesebb mint volt,estére vagy még délutánra sztm semmi nem lesz belőle,azért veszek egy tesztet ha holnapra elmúlik megcsinálom

Nem járt még így senki?pl.h hamarabb mendi egy két napig tartó mensi aztán pozi teszt?írna olyan aki járt már így?köszi

2016. febr. 12. 11:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy vetélés volt. Hogy miért? Mert ha 31 naposak a ciklusaid általában, akkor még a luteális szakaszban vagy, vagyis a beágyazódás meg sem történt. Nagyjából a ciklusod mostani szakaszában történne a beágyazódás, ez okozhat vérzést, bár nem darabosat, csak olyan enyhe pecsételőt.

Vetélésről akkor lehet beszélni, ha egy már beágyazódott embrió lökődik ki. Ez történhet az esedékes menstruációkor is, akkor viszont észre sem veszik a nők, hacsak nem teszteltek előtte.

Terhességi teszt esetedben valószínűleg nem jelezne semmit, mivel csak a beágyazódás UTÁN kezd el termelődni HCG-hormon, amit a teszt kimutat. Ha 31 napos ciklussal számolunk, akkor te most lehetsz a 7-8. dpo-n, ilyenkor pedig még kizárt, hogy bármit jelezzen a teszt (még ha terhes lennél, akkor sem).

Szóval szerintem ez egy korai menstruáció volt. Nagyon, de tényleg nagyon minimális esélye van annak, hogy terhesség miatt jön meg KORÁBBAN.

2016. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat kihagytam a 28.at 28és 31naposak a ciklusaim.

Vetélésre én is gondoltam,mivel nagyon görcsöltem annyira hogy felállni nem bírtam és itt ez a darabos vérzés is

Ha holnapra elmúl akkor biztos h nem terhesség?

2016. febr. 12. 12:30
 8/9 gabi880315 válasza:
Szia, nekem olyan volt a nyáron hogy megjött rendesen rá 15 napra meg ismét ugyan úgy, csináltam tesztet persze negatív lett meg voltam dokinál is nehogy méhen kívüli legyen a doki is mondta csinaljak tesztet, végül megállapította hogy csak hamarabb jött meg.
2016. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma reggelre elmúlt,és halvány pozit teszteltem!
2016. febr. 14. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!