Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 mm-es petezsákban embryo...

Eva4 kérdése:

12 mm-es petezsákban embryo nem ábrázolódik.1hét mulva uh control.6 hetes vagyok. Szerintetek baj van?

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
ezek alapján nem gondolnék bajra, de ugye baj mindig lehet. viszont ha amiatt aggódsz, hogy embrió nem ábrázolódik még, akkor ne parázz. nekem 6-7 hetesen a sima magánorvos nem látott embriót, másnap voltunk egy magánklinikán, jó géppel, ott már dobogó szívű embrió volt.
2016. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt! egykicsit megnyugodtam!
2016. febr. 12. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem neked lesz benne embrió. De nekem is volt ilyen. Kb ekkora méret volt de sajnos nem lett benne embrió. Később sem.
2016. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem riogatni akarlak, tényleg, nem kevés 12 mm egy hat hetes terhességhez?

Barátnőm is pont hat hetes, neki 21 mm-s volt most, nekem a Nagy fiamnál ilyenkor 19 mm (megnéztem), a Kicsinél 21.

2016. febr. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A doki szerint nem kicsi a petezsák.Nem várok még 1 hetet héthöre kaptam időpontot egy másik nőgyógyász hoz.Már kezdek aggodni, de érzem h minden rendben lesz és h ott lesz a picurkám!
2016. febr. 13. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Második vagyok! Ird meg majd mi volt! Szorítok neked! Remélem nem az lesz mint nekem volt. :(
2016. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kwdves kérdező mi lett veled?
2016. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!