Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eros mensi szeru gorcsok...

Eros mensi szeru gorcsok mensi elott ket hettel es ket nappal?

Figyelt kérdés
En eloszor peteeresre gondoltam,de konkretan mintha le akarna szakadni a hasam mikor felallok es ha leulok is belefajdul... Ennyire nem szokott fajni. Felfazas kilove,mert a picilanyom beteg es sehova nem is lepunk ki a hazbol...mitol lehet?
2016. febr. 12. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi köze a felfázásnak ahhoz, hogy kiléptél-e a házból vagy sem? A felfázást, vagyis húgyhólyaghurutot nem a hideg okozza, hanem valamilyen, általában bakteriális fertőzés, az meg otthon is kialakulhat. Bár az általában az alhasi fájdalom mellett más tünetet is okoz, pl. sűrű vizelési ingert, fájdalmas pisilést, véres vizeletet, ha komolyabb gyulladás van.

Illetve hüvelyi fertőzés vagy gyulladás is okozhat alhasi fájdalmat, ami szintén kialakulhat otthon ülve is, sőt még el sem kell kapni, a hüvelyflóra felborulásával is ki tud alakulni magától.

Szóval ha nem szűnik meg, akkor mindenképpen fordulj orvoshoz!

2016. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a koze,h amikor felfazik valaki,mindig az az elso kerdes,h biztos hideg helyen volt,vagy hidegre ult,ezert irtam,h egesz nap a meleg hazban vagyok... De koszonom ezt a lekezelo valaszt. 😉 en kerek elnezest,h bar mar van egy lanyunk a ferjemmel,nem vagyok orvos es nem tudom azonnal,h mitol lehet eleg eros hasfajasom,ami eddig meg sosem volt.
2016. febr. 12. 23:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármi! De szerintem az ovu esélyes! Terhesség nem hiszem!
2016. febr. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Az a koze,h amikor felfazik valaki,mindig az az elso kerdes,h biztos hideg helyen volt,vagy hidegre ult,ezert irtam,h egesz nap a meleg hazban vagyok... De koszonom ezt a lekezelo valaszt"

Azok mondják azt, hogy biztos hideg helyen voltál, akiknek halvány lila gőzük nincs arról, hogy mit is neveznek tulajdonképpen felfázásnak. Mert csak névügyileg van köze a hidegnek hozzá, egyébként nincs. Max. annyiban, hogy a hideg gyengítheti az immunrendszert és kitágulhatnak az erek, ennek hatására könnyebb kórokozókat elkapni. De magát a betegséget kórokozók okozzák, amik meg hideg, meleg helyen egyaránt vannak!

Amúgy a válaszomban semmi lekezelő nem volt, sőt, szerintem egész normálisan leírtam, hogy milyen gondjait lehetnek esetlegesen, vagy mit csinálj, ha nem múlik.

De ha nem tetszik, nem kell vele foglalkozni!

2016. febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!