Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, a barátom 16. Néhány napja mikor egy szobában voltunk az ágyamon elkezdett elélvezni rajtam (ruhástól) amitől nagyon meglepődtem, és valószínűleg a meglepettségtől nem állítottam le. Egy kicsit fájt, és utána láttam, hogy véres lett a fehérneműm (most 20-a körül fog megjönni elvileg), és éreztem enyhe ondó szagot. Azóta nagyon megvagyok ijedve. Nem vagyok rosszul reggel, nem fáj a hátam, nincs különös evési vágyam sem, szóval ezek a terhesség jeleit nem érzem magamon, Tudom, kissé bugyuta kérdés, és valószínűleg a válasz nem, de nem vagyok teljesen nyugodt.

2016. febr. 13. 08:44
 1/7 anonim válasza:
100%
Szóval rád verte ruhában? vagy mi? És ez miért fájt? Miért lett véres a fehérneműd? Ennek a történetnek semmi értelme nincs.
2016. febr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég érzékeny vagyok "ott", szóval azért fájhatott, és tényleg véres lett a fehérneműm.
2016. febr. 13. 08:52
 3/7 anonim válasza:

Mi vaann??

Ennek az egesznek semmi ertelme kamu az egesz vagy pedig sik h.lye vagy kerdezo hogy meg irni es fogalmazni se tudsz

2016. febr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szexeltetek, akkor mi fájt és mi vérzett?
2016. febr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ember ilyen kevés ésszel nem létezik... Szóval vagy kamu vagy vagy kivétel....
2016. febr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te nem, esetleg a ruhád; de, persze, az sem biztos. A jelek szerint, csak az biztos, hogy a ruhád elvesztette a szüzességét.
2016. febr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Wut?!
2016. febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!