Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes? Segitseg!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Segitseg!

Figyelt kérdés
A baratommal pettingeltunk es miutan elment neki letoroltem egy zsepivel majd megtoroltem magamnak is odalent. Lehetek ettol terhes?!? Segitsetek! Koszi
2015. jún. 5. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz az. De addig ne szexelj még nem jártad körül a témát. Meg sem kérdezem inkább hány éves vagy...
2015. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?? :P
2015. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem szexeltem. Szuz vagyok meg, csak felek hogy ebbol bajom szarmazhat. Es biztosra akarok menni
2015. jún. 5. 23:21
 4/10 A kérdező kommentje:
A baratom 18 en meg 16
2015. jún. 5. 23:21
 5/10 A kérdező kommentje:
100%,hogy nem lehetek az?
2015. jún. 5. 23:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
100%, de igérd meg utána nézel majd ezeknek a témáknak. Mert azért 16 évesen nem vagy elég tájékozott.
2015. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Nem vagyok mert eddig nem foglalkoztatott,úgy gondoltam elér ezekkel foglalkoznom..
2015. jún. 5. 23:28
 8/10 anonim ***** válasza:

99,99999999% hogy nem.


De fiúra se nézz addig, amíg ilyen tudatlan vagy!!!!

2015. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz terhes nyugi , de ezt gondolom a baratod is mondta.

A kamaszpanasz.hu-n nagyon sok temahoz fuzodo kerdes es valasz van. Erdemes ott olvasgatni de ha szeretned irhatsz priviben kerdeseket es segitek amiben tudok.

18/L

2015. jún. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pár alapvető dolog azért.

1. A spermiumok nem bírják levegőn sokáig, pár perc alatt elpusztulnak.

2. Csak akkor lehetsz terhes ha a spermium talál egy érett petesejtet, amit megtermékenyíthet. Ehhez nagyjából akkor kell peteérésednek lennie, amikor a spermiumok be tudnak jutni és élve megússzák azt az akadálypályát ami rájuk vár.

3. A női nemi szervben minden úgy van kialakulva, hogy a több millió spermiumból lehetőség szerint csak egy azaz 1 jusson el addig, hogy még életképes legyen és megtalálja, majd megtermékenyítse az érett petesejtet.


Szóval az esély annyira elenyésző, hogy így teherbe ess hogy az elhanyagolható.

Ha peteérésed sem volt abban az időben +- 1 nap, akkor meg egyenesen 0.

2015. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!