Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhúzódó gyenge menstruáció,...

Elhúzódó gyenge menstruáció, járt már valaki így? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Január közepén a menstruációm 13.napig tartott,enyhén,nagyon vékony betét vagy tampon kellett.

Elmentem a magánorvosomhoz,a 11.vérzéses napon,megvizsgált,nagyon alaposan megnézett uh-val,semmilyen rendelleneset nem látott,méhnyálkahártya 4mm volt.

Mivel után elmúlt örültem neki(3 éve is volt hasonló,akkor szintén magától emúlt).


Most 10 nap után után csütörtök este ismét jelentkezett a vérzésem.Nagyon nem számítottam rá,mivel ilyen sokáig tartott az előző,de elvileg normál időben jelentkezett.

Azonban ismét nagyon érdekes,mert van úgy,hogy szinte csak a wc papíron látom vagy ha nem akkor is egy tisztasági betét bőven elég.

Tegnap magam megnyugtatásomra ismét elmentem orvos,mivel az enyém nem rendelt,egy másikhoz,osztályvezető főorvoshoz.Ő ismét megnézett uh-nn,szerencsére semmi mióma,polip stb.nem látszott.

Azt javasolta,hogy várjak egy hetet,hátha csak ilyen kis formában jeletnkezik most a vérzés,ha nem akkor 10 nap múlva Norcolut majd hormonpanel(ami 3 éve hasonló gondnál semmi eltérést nem mutatott).

Mit javasoltok?Kicsit ideges vagyok,mert nem normális,de nem igazán tudom,hogyha elkedzem a Norcolutot enni,nem lesz e nagyobb károm.

Járt már valaki így?Mit állapítottak meg?

Egyébként egészséges vagyok,vérnyomás,vércukor minden rendben,semmilyen gyógyszert nem szedek(leszámítva,hogy december végén 15 napig szedtem garatgyulladásra antibiotikumot,de az orvosok szerint az nem okoz ilyen gondot)


2016. febr. 13. 13:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit,hogy az orvos,akinél tegnap volt,megemlítette,hogy lehet sárgatest hiány és ami zajlik most nálam,az tulajdonképpen nem is menstruáció,hanem un."barnázás"(még ha rózsaszínes,pirosas is a dolog)
2016. febr. 13. 13:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam. Az a hormon panel nem árt az biztos.
2016. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!