Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e a barátnőm terhes?

Lehet-e a barátnőm terhes?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye lesz a kérdés, mert megvan rá az esély. A lényeg az, hogy a barátnőmmel szeretkeztünk 1 hete és a mai napon szólt, hogy az egyik gumi lyukas volt, amit használtunk. Szándékosan egy tűvel egy helyen kiszúrta a közepét, mivel már gyereket akar. Az elélvezés után egy pár másodpercig voltam még benne, aztán kivettem, ahogy szoktam. Külsőleg nem láttam szivárgást az óvszeren, mert én csomagoltam össze, majd kidobtam. Ez az eset a menzesze első napjától számítva a 16-dik napba volt, tehát a "legjobb" időpontban. Lehetőleg normális válaszokat adjatok már.

2016. febr. 13. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nincs rá túl sok esély, gondolom spermicides óvszert használtatok. Az a ciki, hogy a 72 órás tablettát már cseszhetitek. Amúgy szakítás, ilyet nem csinálunk.
2016. febr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az esély megvan. A barátnőddel pedig komoly gondok vannak.
2016. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy az-e. Durex Mutual Pleasure
2016. febr. 13. 16:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nem spermicid.
2016. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor most szarul jártam. Majd gondolkodni kell a következő lépésen
2016. febr. 13. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Hány napos a ciklusa? Önmagában a 16. nap még semmit nem jelent és az sem biztos, hogy teherbe esett. Esély viszont mindig van rá, ha szexel az ember.

Viszont sürgősen pattintsd le ezt a hibbant libát.

2016. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A következő lépés az, hogy az ilyen nőt ott kell hagyni. Gerinctelen emberrel ne tervezz semmit sem!

Akár lesz gyerek, akár nem. Remélem nem.

2016. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen felcsinálnám :) Hány éves?
2016. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!