Lehetek terhes így?

Figyelt kérdés

Gyógyszert szedek lassan 2 éve. Mindig rendszeresen szedtem talán 1-szer volt olyan amikor elfelejtettem bevenni de az még tavaly év elején volt. A múlt hónapban rengeteg fájdalomcsillapítót szedtem be és antibiotikumot is mert csonthártyagyulladásom volt. Gondolom emiatt a múlt hónapban 2 nappal előbb jött meg és tovább is tartott mint szokott és elég rendesen jött. Most viszont pénteken kellett megjönnie, de alig jön valami és a hasam is alig fáj, ilyen még soha se volt. Azért félek ennyire mert a múlt hónapi menstruációm utáni napokban a barátom egyszer belém élvezett. Igaz csak egyszer de tudom, hogy az mindegy hányszor. Kell félnem hogy baj van, vegyek tesztet vagy még mindig az a sok gyógyszer a gond és nem állt vissza minden rendesen?

Előre is köszönöm a válaszokat


2016. febr. 13. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyel tesztet,hogy megnyugodj de szerintem negativ lesz :)
2016. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

És szerinted az nem baj ha kicsit vérzek ugye és úgy csinálom a tesztet?

2016. febr. 13. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Tesztelj és kiderül.

Egy ismerősöm fogamzásgátló mellett lett terhes úgy, hogy a fogantatás hónapjában erős antibiotikumot szedett...

2016. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!