Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyenge menstruacio utalhat...

Gyenge menstruacio utalhat mehen kivuli terhessegre?

Figyelt kérdés
Egy eve szultem, es az ota gyenge a menzeszem, 5 napos es keves, terhesseg elott eltartott egy hetig is es sok volt. Most egy hetet kesett es meg gyengebb mint szokott lenni, ma van 3 napja, hogy megjott, de egesz nap alig van verzes, vilagos piros. Elso nap sotetebb volt, de nem sokkal volt tobb. A melleim mintha meg mindig erzekenyek lennenek, derekam faj picit, es neha kicsit szurkal az alhasam, egyszer jobbrol, egyszer balrol. Nagyon ingerlekeny is vagyok, valoszinu az idegeskedes miatt. A parommal gumival vedekeztunk mindig, sosem volt baleset, legalabbis nem vettuk eszre. Elozo honapban nagyon benedvesedtem (bocsi a tul sok infoert) aktus kozben es azt hittem arra, hogy kiszakadt a gumi, akkor meg is jott rendesen, szinten gyengebben, de annak ellenere vegeztem tesztet biztos ami biztos, negativ lett. Nagyon aggaszt ez a dolog, tavaly osszel voltam ez miatt ultrahangon, minden oke volt, doki szerint hormonalis. Egyebkent szedek gyogyszert pajzsmirigy alulmukodesre, mar 5 eve, de eddig nem volt baj ez miatt.
2016. febr. 13. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy utalhat-e rá, de nálam méhenkívülivel rendesen megjött, mint máskor
2016. febr. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es mit ereztel, amitol tudtad, hogy valami nincs rendben? Voltak panaszaid? Vagy vizsgalat soran derult ki, hogy mehen kivuli? Teszt kimutatta a terhesseget?
2016. febr. 14. 08:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem volt tünetem, csak menzesz után is halvány pozi volt a teszt és a vérvétel eredménye teljesen megfelet egy méhen belüli terhességével, de nem láttak babát. Innen már egyértelmű volt. Ha nincs pozi teszted nincsgond szerintem.
2016. febr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!