Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hétvégén próbálkoztunk...

Múlt hétvégén próbálkoztunk (ovuláltam) és már kedd, szerdán rosszullét fogott el, és fáj a mellem! Létezhet, hogy már 4-5 nap után érezzem a terhesség elsö jeleit?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Létezik-én is tudtam.

Sajnos viszont előfordul az is hogy a nagyonakarástól kényszerképzetek támadnak, ami becsaphat. REméljük jó a megérzőkéd,de türelemmel várj a tesztig!

2008. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ovu után elkezdődhet a mell fájás, de az nem feltétlenül jelent babát.

Szeritnem azért sem érezhetsz tüneteket, mert még besem ágyazódott a pici és még nemindult a hcg termelődés a szervezetedben.

2008. szept. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mikor teherbe estem, másnap majdnem biztos voltam benne, erős szúrkálást éreztem a hasamban, és olyan "megtörtént"-érzésem volt :) Viszont a rosszullét amit éreztem, szerintem pszichés alapon volt, inkább bemesélhettem magamnak, ahogy az első válaszoló is írja. Ezt onnét gondolom hogy ugyanilyen "rosszullétem" volt azelőtt is amikor csak késett a mensim, de reménykedtem a terhességben.

A mellem középidőben amúgy is mindig fájdogált, de szerintem ezzel majdnem mindenki így van.

2008. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka, hogy valaki ilyen hamar érezze, de hallottam mástól is ilyet, így nem kizárt! Drukkolok neked! és majd írd meg, mi lett! pár nappal mensi előtt már lehet tesztelni, de a legjobb ha napját megvárod! én egyébként megálmodtam, hogy pozitív lesz a tesztem! ezért volt hogy kb 5 nappal a nem várt előtt teszteltem és ugyan nagyon-nagyon halvány volt, de ott volt a csík!
2008. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia mi lett a vege? terhes lettel?
2010. okt. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!