Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg ma van peteérésem. De...

Elvileg ma van peteérésem. De a férjemnek el kellett utazni, viszont együtt tudtunk lenni 7-én,8-9,11, és 12-én. Így van esély teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát, de még ez csak 2. próbálkozós hónapunk. Elsősorban kislányt szeretnénk, de persze ha kisfiú annak is örülünk. :)
2016. febr. 14. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

És ha ebben a hónapban nem jön össze, akkor mi van? Majd összejön a következőben. És mi van, ha netán a ciklusod ebben a hónapban máshogy alakul, mint az előzőben. Akkor könnyen előfordulhat, hogy pl. nem is volt peteérésed vagy már volt, vagy majd csak lesz.

Nem kell ezzel ennyit foglalkozni, pláne nem úgy, hogy még csak 2 hónapja próbálkoztok.

Legyetek együtt, amikor jól esik, a többi mind csak rágörcsölés és megölheti könnyen az intimitást!

2016. febr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 15.én volt pete érésem és 12.én voltunk együtt. Tudom,h akkor volt mert hőmérőztem és ott szépen ki jött és mindig fel írtam az együtt léteket, h majd tudjam. Nekünk sikerült, úgyhogy nektek is össze jöhetett simán. Kislányunk lesz,37 hkm :)
2016. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán lehetséges mivel aktus után 2 napig is életképes..nov 9.én volt ovum( hétfő)előtte szombaton és csütörtökön voltunk együtt.sok sikert kívánok ha nem.Most majd következőnek sikerülni fog üdv 16 hetes kismama
2016. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!