Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja voltunk együtt védekez...

3 napja voltunk együtt védekezés nélkül, ma reggel megjött. Van esély a terhességre? (szeretnénk babát)

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 14:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Pici az esély rá, hogy a 3 nappal ezelőttiből baba legyen.


Nem valószínű, hogy pont akkor volt ovulációd

2015. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. szept. 8. 14:10
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha meg megjött, akkor pláne nem. Előfordulhat, de ez a ritkánál is ritkább, ebbe ne éld bele magad.
2015. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A menstruacio utan 10 napon belul probalkozzatok minel gyakrabban! Akkor van alegnagyobb esely a babara. Utana mar tulerette valik a petesejt es pici lesz az esely a babara. Drukkolok!! :)
2015. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Négyes, ne mondj ilyet, mert ez csak 28 napos ciklushosszra vonatkozik!!!
2015. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Arra sem minden esetben. Nekem 28 napos ciklusokkal az első gyerek a 14. napon, a második a 15., vagy a 13. napon fogant. Biztos, mert a férjem munkája miatt csak akkor voltunk együtt.
2015. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#6-os, arra probaltam celozni, h a menstruacio utani elso 10 napban van alegnagyobb esely ra. Amugy a ciklust ugy kell szamolni, h a menstruacio 1. napjatol. tehat nem mondtam hulyeseget, mivel ha a 10 naphoz hozzaadod a menstruacio par napjat, akkor az nem 28 napos ciklusra vonatkozik...ez egy kis matek.


Egyebkent, persze, barmi megeshet. En pl akkor fogantam, amikor anyukamnak eppen megvolt. Es ok sem gondoltak volna, h teherbe eshet.

2015. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

6-es ez még mindig hülyeség,de kötöd az ebet a karòhoz...


Nekem pl 30-32 napos ciklusaim vannak,16-18. napi ovuval. Esélyünk sincs az első 10 napban...


Ne akaratoskodj már olyan dologròl,amiről fogalmad sincs!

2015. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
* 7-es!!!
2015. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Jezusom #6, #8, #9-es...attol meg, h Neked 30-32 napos ciklusaid vannak, nem te vagy a pelda. Nem mondtam hulyeseget, es azt is hozzatettem, h vkinel igy van, vkinel ugy.

Mellesleg, nem tudod mashol levezetni a stresszt, hanem itt kell kotoszkodni?! Azt latom, h baromi aktivan figyelgeted, h kit tudsz leszolni. Eleg szanalmas vagy...

2015. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!