Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik a menstruációm....

4 napja késik a menstruációm. Tegnap reggel csináltam egy tesztet, hát nem tudom mit is gondoljak. Szerintetek? Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
[link]

#extrém halvány teszt
2016. febr. 14. 10:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk gondold azt,hogy terhes vagy :)!

Ez egy szép pozitív teszt!

Gratulálok!

2016. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Több csíkot már ne várj rá:) gratu
2016. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Neked ez nem elég egyértelmű?:)

Egy csík, negatív, két csík terhesség. Te hány csíkot látsz? Én kettőt!:)

2016. febr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Pozitív.:) mik a tüneteid? Reggeli teszt?
2016. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

4-es miféle tüneteket vársz? ne légy sügi :) Tünet: elmaradó nemszesz el 4 napi késésnél elég.


Gratulálok a picihez, vigyázz rá.

2016. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"4-es miféle tüneteket vársz? ne légy sügi :) Tünet: elmaradó nemszesz el 4 napi késésnél elég. "

Ugyan nem a 4-es válaszoló vagyok, de miért ne lehetnének más tünetei is?

Nekem ekkor a vérzés elmaradásán kívül fájtak a melleim, plusz olyan érzékenyek voltak, mint a fene.:)

2016. febr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Azért kérdezem kedves sügi válaszoló mert nekem is 4 napja késik de a tesztem negatív.
2016. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be a nőgyógyászhoz, de egyúttal a szemészetre is :-D. Gratulalok!!!
2016. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jaj lányok, köszönöm!!! Mennyien válaszoltatok, de jó!!! Ha ti is látjátok azt az extrém halvány csíkot, akkor biztosan nem a szemem káprázott. De nem erősebbnek kéne lenni 3 napos késésnél? De nem merem még beleélni magam, hisz annyi olyat olvastam itt az oldalon, hogy mensesszel végződött már pár halvány teszt😔. Kicsit fájnak, inkább érzékenyek a mellei, de nem mindig. Gyakran mindjárt megjön érzésem van, és ami fura, hogy sokszor úgy ég az arcom, a szemem, olyan melegem van, majd következő pillanatban fázom, ilyen még nem volt. Ja és néha émelygek egy kicsit, de nem kifejezett.Holnap reggel tesztelek, talán erősebb lesz....
2016. febr. 14. 13:00
 10/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok,babád lesz :)
2016. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!