Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Nem szeretné...

Mikor teszteljek? Nem szeretnék ismét -ba belefutni.

Figyelt kérdés

Sajnos abba hagytam a hőmérőzést. A gyógyszer abba hagyása után (okt.) az első pár hónapban 43-41 naposak voltak a ciklusaim. Az utolsó viszont 33. Remélem a mostani már 28 napos, 6-án volt az utolsó mensi, 19-re számoltam az ovut. Az együttlétek napjai 15, 17, 19, 21.

Sajnos csak így tudom leírni. Elméletileg 3-án kellene megjönnie, ha hétfőn tesztelek az nem kori még?


2010. márc. 30. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg 28 napos a ciklusod, akkor nem korai. De ezt így nem tudhatod biztosan. Ennél többet nem tudok segíteni, mert csak találgatni tudunk, még te magad is, mert mint írtad nem hőmérőztél.
2010. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!