Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az óvszer vége bennem maradt....

Az óvszer vége bennem maradt. Lehetek e terhes emiatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem röviden fedezi azt amit kifejteni szeretnék. Tegnap a barátommal szeretkeztünk és mikor már elmentünk mind a ketten és kihúzta belőlem, az óvszer vége egy kicsit 2-3 centire bennem

maradt. A "szája" az ki lógott, de mivel valaminél fogva ki kellett húznom magamból ezért ott fogtam meg (nem szakadt ki a gumi). Barátom is meg volt ijedve mivel ilyen még nem fordult elő velünk egyszer se. Miután ez megtörtént elmentem kezet mosni és, megmostam óvatosan magamat alulról is. Most parázok kicsit hogy esetleg teherbe eshettem e, de nem hiszem mivel nem történt semmi, azon kívül hogy bent maradt a vége a guminak. Gyógyszert még nem szedek,és még dokinál se voltam, így egy kicsit tanácstalan vagyok.

20/L


Köszönőm előre is a Normális válaszadoknak, a válaszukat!


2016. febr. 14. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Erre jo a 72 oras tabletta.
2016. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi szükség nincs tablettára, ahogy te is írtad, nem történt semmi.
2016. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. válasz adónak köszönöm. akkor megnyugodhatok :)
2016. febr. 14. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell tabletta. Nálunk sűrűn előfordul. Még nem lettem terhes.
2016. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kopapi ***** válasza:
50%
Javaslom a barátodnak, hogy amikor felhúzza, akkor egy rajzszöggel akassza meg!
2016. febr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Javaslom a baratodnak, hogy miutan o elment, utana rogton vegye ki, mert ha lekonyul, akkor bennt maradhat a gumi...
2016. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!