Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek azert nem jon...

Terhes lehetek azert nem jon meg idoben? SOS

Figyelt kérdés
Mar 4.napja kesik a menstruaciom. Nagyon felek mert a baratommal egyutt voltam 3 napig pont a peteeresem idopontjaban. Ovszerrel vedekeztunk,mindig megnezzuk a vegen, kotunk ra egy csomot es vegig huzzuk. Nem volt semmi baj sose. Tole is kerdeztem de en is lattam tehat lehetetlen de megis nagyon felek.. Tul vagyok eletem elso vizsgaidoszakan amikor is nagyon sokat idegeskedtem, baratom azt mondja megis mit varok ilyen ideg utan... Csak alapbol felos vagyok!:) koszonom elore is.

2016. jan. 31. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha minden úgy volt ahogy leírtad akkor elvileg kizárt hogy terhes legyél.De ezt megerősítésként vegyél egy tesztet...Igen a vizsgadrukk, stressz is okozhat késést.Nyugodj meg!Sztem nincs baba!
2016. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!