Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kevés menstruáció és egyoldalú...

Kevés menstruáció és egyoldalú mellfájdalom. Mire utalhat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem láttok belém és felesleges tippelni, ezért pusztán csak véleményeket várok. Nem értem mi van velem. 28 napos pontos ciklusaim vannak. Most megjött a 27. nap reggelén, de ennyi mondjuk még belefér. Aznap épp csak elkezdődött, másnap már csak tisztaságit használtam, azt cseréltem sűrűn. 3. nap reggelétől semmi. Na jó, 3. napon még volt egy kis "maszatolás" a tisztaságin. És ennyi volt a menzeszem. Az előző ciklusban és most is, onnantól fájdogál a bal mellem, mióta megjött. Nem folyamatosan, csak pár másodperces kis fájdalmak, ugyanazon a ponton. Múlt hónapban ez vagy a ciklus 8. napjáig tartott. Most is tart még (4. nap). Terhességi tesztet csináltam múlt héten, negatív lett. De csak foglalkoztat a kérdés, mi lehet az oka az ennyire kevés menstruációnak? Lehet nincs peteérésem? Esetleg a mellfájdalomnak pedig valami cisztához lehet köze? Ti mire tippeltek?
2016. febr. 15. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is így voltam amikor először teherbe estem :-) Régen volt, de tiszán emlékszem.Szerintem pár nap múlva ismételd a tesztet!
2016. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!