Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez minden esetben terhességet...

Ez minden esetben terhességet jelenthet?

Figyelt kérdés

A barátommal együtt voltunk, óvszerrel, és kicsit előváladékos lett a gumi külseje.

A menstruációm megjött, a 27. Napon. Reggelenként erős volt /3óra alatt szinte átáztam/ délutánonként gyenge, vagy normális. 5 napig tartott+2 napig barnáztam. Mióta elmúlt, fáj a mellem, főleg a bimbóm. Szurkál a méhem környékén, és petefészkem, felváltva /ez 2 hete/. 3 napja hányingerem van. A mensim alatt készített tesztek, az 5.hétben.: mensi alatt /4./napon este: negatív

Mensi teljes elmúlása utáni reggeli vizeletből: negatív /az aktus után 22 nappal, peteérés után 19-20 nappal azaz majdnem 3 héttel/

Orvoshoz, a jövő héten megyek, csak.

Ez most mi lehet? Terhességnek mennyi esélye van? Köszönöm! 16/L



2015. szept. 21. 21:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

A hőm mensi előtt:37

Mensi kezdete óta:35,8-36-36,2

Egy napig volt megint:37. Azóta megint 36, 2 napja.

2015. szept. 21. 22:01
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy terhes vagy!!
2015. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És kihagytam, hogy tojásfehérje szerű folyásom van, a ciklus 11.napon
2015. szept. 21. 22:03
 4/12 anonim válasza:
14%

:DD:D

Előváladéktól nem lehet teherbe esni, illetve esélyei kb. a lehetetleet súrolják.

2015. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján az van, hogy annyira rágörcsöltél, hogy a terhesség tüneteit produkálod.

A legtöbb óvszer spermicides és az általában elég elintézni azt a kevés előváladékot.

2015. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

A tüneteim alapján lehet essetleg ciszta, gyulladás, vagy korai peteérés, a hányinger pedig már a /sokszor tudat alatti/ idegességtől?

2015. szept. 21. 22:07
 7/12 anonim válasza:
Pasinak mondtad ezeket? Hogy parázol?
2015. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mivel ha jól értem az aktus óta vannak ezek szerintem csak idegesség lehet az oka. Ha korábban is voltak, akkor lehet, hogy van más gond is.

Ha már ott vagy a dokinál, beszélj vele a fogamzásgátlóról, mert nagyon nem jó neked ez a sok stressz a semmiért.

2015. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tudja, persze. Nyugtat. H megjött, plusz 2 teszt, nem lehet baj.


Nem szedhetek még fogamzásgátló tablettát. Köszönöm a választ!:)

2015. szept. 21. 22:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Hogy tud előváladékos lenni a gumi külseje? Ezt csak én nem értem?

Tuti nem vagy terhes, meg is jött, a teszt is negatív. Ha 11. napon tojásfehérjés nyákod van az azt jelenti, hogy most leszt peteérésed.

2015. szept. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!