Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Em tudom mennyi az esély a...

Skdkxoodm kérdése:

Em tudom mennyi az esély a terhességre, lefeküdtünk de másnap meg is jött. Mi lehet a baj? Többi lent

Figyelt kérdés

Február 13.ám-án ill.14.-én lefeküdtünk a barátommal.

Legelőször

Viszont gumi nélkül csináltuk,kétszer vette ki úgy,hogy utána el is ment.

Az előváladék valószínű nem tartalmazott spermiumot mert vizelt aktus előtt és az utolsó orgazmusa óta.

Nekem másnap megjött(egy héttel hamarabb,mint kellene)

Pé. 5-6-7.én volt

A mensesem nem olyan erős mint ez előtt volt,de darabos.mi lehet a baj?

Szerintetek???szerintem nincs nagy esély így rá kivancsi vagyok.


2016. febr. 15. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Terjed valami hülyeség, hogy szűzen nem lehet teherbeesni vagy mi? Minden szűz lány olyan hülye, hogy engedi gumi nélkül, vagy csak ide csoportosulnak folyton?


Örülök, hogy szerinted nincs rá nagy esély, szerintem meg hazardírozol a testeddel. Kívánom neked a legjobbakat és sok időt, hogy tudj tanulni egy kis bioszt is, szex helyett mondjuk.

2016. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon csekély az esélye... :-) Nyugi! A darabos vérzés szinte teljesen kizárja. MEnsi előtt az extra pateérés esély is nagyon kicsi. Gondolj csak bele: Egy egészséges párnak, kiváló időzítés mellett is csupán 20% esélye van.
2016. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kettes:a saját tini lányodnak is ezt tanítod?
2016. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!