Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok adni egy kis segítség...

Tudnátok adni egy kis segítséget? Hőméréssel kapcsolatos és hálás lennék a válaszokért nagyon.

Figyelt kérdés

Sziasztok!Pár napig nem tudtam vezetni a görbémet!A ciklus.hu szerint 15.-én volt ovum!De múlt hóban is 2 nappal előbb huzta be a gép mérés alapján!Sajnos most így nem tudom hogy mikor volt van!Az érdekelne ha alacsony a hő akkor van pete kilöködés vagy akkor mikor vissza fel megy?Ezt nem nagyon értem. 3 napja 36.4 a hőm. Kislányt szeretnénk jobban ezért voltunk együtt a megjósolt ovu előtt.Nem vagyok rágörcsölve meg nem csak ilyenkor van szex köztünk csak jó lenne tudni hogy van-e egy pici remény.Nem tudtunk utána együtt lenni mert beteg volt a kisfiam a férjem éjszakás és én is dolgozni mentem hajnalban!Köszönöm előre is a segítséget!Szombat reggel voltunk együtt utóljára!

Azért felteszem a görbém is!


[link] Ez a mostani


[link] Ez pedig a múlt havi


2016. febr. 17. 10:02
 1/1 mandiga ***** válasza:

Én úgy olvastam, ha a pete kilökődik akkor lehűti a szervezetet, tehát elvileg ha leesik a hő, akkor szabadul ki a petesejt. Lehet én tévedek, a neten olvastam.

A görbédből viszont még semmit nem lehet tudni, vezesd tovább, és akkor lehet majd látni, hogy ténylegesen mikor volt ovud.

2016. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!