Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafarkfű teával kapcsolatos...

Cickafarkfű teával kapcsolatos kérdés, aki fogyasztotta, írna?

Figyelt kérdés

Most kezdtem inni a teát, a hétvégén lenne az ovulációm. Éreztem is tegnap jobban, ma már kevésbé a tüneteket, de sokkal enyhébben, mint amilyenek tea nélkül vannak, és a "tojásfehérje-szerű" nyák is elmaradt... Mitől lehet ez?

Első gyerkőcömmel mielőtt terhes lettem is ittam, előtte majdnem 1 évig nem jött össze, és elkezdtem a teákat, nagyon hamar összejött. A ciklusomra egyébként most sem volt hatással, az ovuláció is pontosan volt meg, csak nem voltak olyan erősek a tünetek. Máskor nagyon-nagyon feszít a petefészkem, alig bírok leülni, nagyon kellemetlen és a folyásom is másmilyen ilyenkor.


Sajnos arra nem emlékszem, hogy amikor első terhesség előtt ittam, volt-e ilyen változás, csak arra, hogy akkor először-és eddig utoljára, volt egy csepp vér ovukor....


2015. dec. 27. 15:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!