Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív a teszt?...

Szerintetek pozitív a teszt? Hány hetes lehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni! 3 napja szinte egész nap hányingerem van,ezért tegnap úgy határoztam tesztelek ! Vettem 2 db-os x-epil nevezetű tesztet amin a második csík halványan de láthatóan ott van! Ma olvastam hogy van egy ún. 'szellemcsík' de nekem olyan sosem volt amikor nem voltam terhes akkor csak egy csíkom volt többet még halványan sem láttam ! Aztán csináltam egy clearbluet is ami szintén pluszos lett aztán még 2 x-epil ami szintén halványan de 2 csík lett ! Amit tudni kell rólam hogy pajzsmirigy alulműködésem van a Tsh-m viszont tökéletes hál'istennek! Ezenkívűl szívritmus szabályzót is szedbem kell magas pulzus számra de ma a háziorvosom azt mondta hogy terhesség esetén nem ajánlott szednem és ne szedjem visuont reggel már bevettem az adagom és az előbb mért vérnyomásommal kicsit magas pulzus számom van 97! Amit tudni szeretnék hánx hetes lehetek most ? Utoljára január 19-én volt mensesem ami jan.23-ig tartott! A ciklusaim általában 30-32 naposak eszerint szombaton kellene megjönnie de semmi görcs meg semmi megfog jönni érzésem nincs néha egy kis has szurka ! Kérhetnék véleményeket? Ki mit javasol? Menjek orvoshoz vagy várjak még vele? Köszönöm :)
2016. febr. 18. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Elég sok kalkulátor van a neten, nem nehéz rákeresni. Mindig az utolsó menzesz első napjától kell számolni, a többi tök jelentéktelen!


Azt írja négy hetes terhes vagy, így korai lenne még elmenned, várj még minimum 2-3 hetet és utána menj el orvoshoz, addig úgy sem lát semmi jelentőset.

2016. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég a nőgyógyászhoz elmenni 2-3 hét múlva. Viszont a háziorvost meglátogatnám, elmondanám a terhességet, és tanácsot kérnék a gyógyszereket illetően. Legfeljebb ő javasolni fogja, hogy keresd fel mihamarabb a nőgyógyászt.
2016. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma voltam a háziorvosnál endokrinológushoz küldött,azt mondta vele kell konzultáljak a gyógyszereimről mert a Letroxon kívül nem igen szedhetem őket őszerinte !
2016. febr. 18. 15:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj kardiológussal. Nekem is sinus tachycardiam van és concort szedek. semmi baja a babának.De persze vannak bizonyos gyógyszerek amiket nem lehet, pl. procoralan. Amég a procoralant szedtem két missed ab-om volt.A 22. hétben vagyok, szedem a letroxot és a concort.
2016. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod !:) mindenképp utána járok
2016. febr. 18. 18:09
 6/6 mandiga ***** válasza:

Én Verapamilt szedtem terhesen, amúgy meg Lokrent kell szednem. Verapamilt lehet terhesen szedni.

Nekem is tachicardiám van sajnos.

2016. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!