Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halványodó terhességi tesztek?

Halványodó terhességi tesztek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van 4 terhességi tesztem.

Szombaton csináltam egy predictor early tesztet, egyértelműen látszik a második csík. Vasárnap reggel egy facelle tesztet, azon is látható rendesen (első vizelet) halvány tesztek.

Tegnap nem első pisiből egy X-epil tesztet ami Nagyon halvány de látható, és ma reggel első pisi szintén X-epil de halványabb mint a tegnapi. 4 nap alatt nem kellett volna eíősödnie? Mert még halványabb mint tegnap..

Gond lehet? Vegyek másik tesztet? Melyik jo még?

Hétvégére nem vártam.



2016. febr. 2. 07:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig használj egyforma tesztet mert ugy jobban megfigyelhetö az erösödès vagy éppen az ellenkezöje,lehet elindult valami de megszakadt,de mivel nem egyforma töbnyire a teszt ezért bármi lehet.Drukolok
2016. febr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A teszt a hcg minőségi kimutatására van, tehát hogy van vagy nincs. A mennyiségi kimutatása nem pontos, tehát ezen nem szabad agyalni.
2016. febr. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha hétvègére nem várod,akkor hányadik dpo n vagy?

1 voltam

2016. febr. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ugyanolyannal tesztelj, mert amit most csinálsz, annak ebben a formában nincs értelme. Folytathatod az x-epillel, és eszedben tarthatod azt, hogy az x-epil nem olyan érzékeny, mint akár a predictor, akár a facelle. Ráadásul egy napra rá tesztelve még az is lehet, hogy halványodást tapasztalsz, mert a későbbi vizelet hígabb, a hcg koncentrációja meg nem nőtt annyival, hogy a csík intenzitása érdemben változzon.


De azt is csinálhatod, hogy innentől kezdve nem tesztelsz, bejelentkezel nőgyógyászhoz terhességmegállapításra, már a jövő héten simán láthat petezsákot, de lehet, hogy szikhólyagot is tud, két hét múlva meg akár még szívműködést is. Megkíméled magad az idegörlő találgatásoktól, hogy na, vajon mitől lehet, hogy egy árnyalatnyit sem erősödött ma a csík, ugye holnap jobb lesz...én nem stresszelném magam, de te tudod.

2016. febr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

szönöm!

Dokihoz jelentkeztem de csak egy, két hét múlva menjek azt tanácsolta.

Hétvégére nem vártam, ma vagyok a 15. dpo-n.

Nem idegesíteni akarom magam, csak ugy voltam azóta biztos erősödik, és meglepődtem hogy a mai reggeli teszt eszméletlen halvány

Próbálok képet tenni..

2016. febr. 2. 07:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Mivel a legtobb teszt amit hasznaltal kulonbozo fajta volt, igy nincs ertelme osszehasonlitani.


Ha ennyire izgulsz, akkor en a helyedben vervtelre mennek el, maganlaborban is kb 2000 forint egy hcg meres es megvan egy napon belul az eredmeny. Ha gyanusan alacsony, akkor megnezeted ket nap mulva is, abbol mar latszik, hogy emelkedik-e.

A heten meg nincs sok ertelme orvoshoz sem menni, de a masik opcio az lenne, hogy varsz es ket het mulva orvoshoz mesz. Akkor mar tobb, mint 6 hetes leszel es latni is lehet valamit.


Addig marad a teszteles (ami egyaltalan nem jo hcg meresre), vagy a vervetel.

2016. febr. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]

Ezek a tesztjeim, szombat óta minden nap egy.

A legalsó a ma reggeli.

Bocsánat a kepminőségért de nehezen tudtam a fényben fotózni hogy látható legyen.

Hat valószínű abbahagyom a tesztelést mert csak magam idegesítem :-(

2016. febr. 2. 08:04
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Valoban nem egyertelmuek, marmint eleg halvanyak.

Varj es ha tovabbra sem jon meg, de nem csinaltatsz vervetelt, akkor max hetfon csinalj ujabb tesztet.

Szerintem addigra egyertelmuen pozitivnak kellene lennie.

2016. febr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mérd a reggeli hődet! Ha közel állandó, és magas, akkor az jó. Ha meg fog jönni mégis, akkor le fog esni.


Egyébként egyik teszt sem annyira erős, vagy annyira halvány a másikhoz képest, hogy emiatt aggódni kezdj. Még korai volt a teszt, pár nap múlva, egy hét múlva jó erős két csíkos lesz. :)

2016. febr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Sok dologtól függ, hogy milyen erős a teszt, ezt előttem le is írták. Mostantól, ha ismét ellenőrizni akarod magad, maradj az x-epilnél szerintem, rendkívül megbízható, de csak két-három nap múlva tesztelj. Elvileg és hivatalosan egyébként tényleg nem alkalmasak az otthoni tesztek mennyiségi mérésre, és személyesesen ismerek olyan anyukát, akinek lombik után sűrűn és korán kellett tesztelnie, és halványodott a csík, mégis már 4 éves múlt a kisfia. És olyan is van, ahogy nálam is, hogy a nem erősödő, halványod tesztek csak kémiai terhességet jeleztek, nem lett baba.
2016. febr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!