Ez lehet terhesseg?

Figyelt kérdés
A kerdesem az lenne hogy eddig mindig olyan sokaig tartott a mensim.Igaz a gyogyszert abbahagytam azota ez az elsö h megjött viszont mar ez is fura h pont az ovu.utan 14 nappal ahogy kell.ez is furcsa mert allandoan összevissza volt lehet a gyogyszertöl nem tudom.A lenyeg h megjött elsö ket nap elenkpiros normal verzes nem sok nem is keves elenyeszö a.v.darabokkal.(elnezest a reszletekert)aztan csak barnaztam.neha a papiron volt ver ha wcn vtam de a beteten semmi csak barna es az is csak epp hogy ez azvegesz tartott 5 napig.Szerintetek ez lehet terhesseg?

2016. febr. 18. 22:45
 1/3 mandiga ***** válasza:

Szerintem nem, de azért csinálj egy tesztet. Nekem is volt, hogy két napig volt meg, majd barnázás pár napig, soha nem volt ilyenem, de nem baba miatt volt.

A teszt esetleg megmondja. :)

2016. febr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors valaszt.mara elmult estere viszont a hasam es a derekam faj.Hnap veszek egy tesztet azert.
2016. febr. 18. 23:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Esetleg jart valaki igy es baba lett belöle?Nem volt alkalmam tesztet venni meg.
2016. febr. 19. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!