Hő kérdés?

Figyelt kérdés
Egy perce a hőm 37.0 volt van esély a terhességre?

2016. febr. 18. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

:D :D nekem mindennap kb 37,3 . Akkor minden hónapban terhes vagyok???


Semmit sem jelent....

2016. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha termékeny korú nő vagy, és rendszeresen élsz szexuális életet, akkor persze. hőtől függetlenül.
2016. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Olvasgattam h nézik a hőt a termékeny idő szakot a babára..a hőt most kezdtem el nézni

A fiamra nem görcsöltem rá így..eldöntöttük h kell és már a jövő hónapban erős pozit teszteltem,most meg semmi a tüneteken kívül de eredményt nem hoz mert e teszt láthatóan full negatív:(

Sztm abba is hagyom ezeket a rá görcsöléseket

2016. febr. 18. 14:23
 4/11 anonim ***** válasza:

igen, reggel, ébredési hőt. mielőtt kikelnél az ágyból, testnyílásban mérve.

ciklus elejétől, hogy lehessen látni napról napra a hő alakulását.

2016. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A reggeli hő a mérvadó,nem a 14 óra 09perces!
2016. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szóval ga reggel 37.fölé megy esélyes a terhesség v ez h van?
2016. febr. 18. 15:07
 7/11 mandiga ***** válasza:
Reggel amint felébredsz, azonnal megméred a hőd, az ágyból nem kelsz ki még pisilni sem. Az a mérvadó. Amúgy nem kell 37 foknak lennie, fontos, hogy mennyi az alaphőd, és ahhhoz kell viszonyítani. A luteális fázisban mindenkinek magasabb a hője, persze itt is vannak kivételek, úgyhogy nem jelent semmit. Nekem volt, hogy 37.4 volt a hőm délután, estefelé, mégsem voltam babás, az alaphőm 36.4,36.5.
2016. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
előző jüt mond, akkor vagy tuti terhes ha a nemvárt után is stabilan fent marad a hö! illetve akkor is majdnem tuti a terhesség ha trifázisos a högörbéd, megkeresem a terhes högörbémet és azon látni fogod a trifázisos görbét, annak az a lényege hogy a beágyazodáskor leesik a hö és utána ujra ugrik egyet mint az ovulációkor
2016. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


na megtaláltam:) szoval 29én leesett a höm és megint megemelkedett ezt hivják trifázisosnak, 95 % terhesség jele, nekem 29 pecsételésem is volt, sajnos elment a baba a 6. héten, most várjuk a missed ab utáni 2 honap pihit utána ujra probálkozás :)

2016. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ez tényleg szép hő:)

Reggel 37.8volt

És gratula a babához!:))))

2016. febr. 19. 14:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!