Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki tapasztalt? Többi lent!

Valaki tapasztalt? Többi lent!

Figyelt kérdés
December végén kellett volna meg jönnie,de 10 napot késett. Aztán egyik este pár csepp vér és ennyi. Másnap megjött kevesebb mint kéne. Ez tartott két napig. Aztán január végén meg jött rendben. ( kérlek ne nézzetek hülyének, de mivel megjött úgy gondoltam hogy nem lehetekterhes.) Nos annyit vettem magamon most, hogy hízok és kiütések vannak az. arcomon) Ezért picit el kezdtem edzeni. Egyik este csináltam a felülést és aztán úgy be görcsöltem, hogy nem bírtam felállni, kiegyenesedni. Iszonyatosan rossz volt, már majdcsak hogy mentőt kellett hívni, de össze húztam a lábam és enyhült el tudtam aludni. Tegnap egész nap és ma is, hogy felkeltem néha mozduláskor be be görcsöl. Tesztet szombaton reggel csinálok a párom akkor nem dolgozik . Akkor ez most milehet?! Lehet , hogy még is terhes lennék?!

2016. febr. 19. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy terhesség alatt is megjön! Szerintem ha tudsz inkább ma Menj orvoshoz mert esetleges terhességnél a erős görcsök rossz jelek!!
2016. febr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor görcsöltem be amikor a felülést csináltam. Értem akkor el megyek inkább ma egy dokihoz.
2016. febr. 19. 09:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a legjobb szerintem,sok sikert
2016. febr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. febr. 19. 11:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Előfordul,hogy megjön terhesség alatt is,akár vègig is kísérheti. Mikor kèsett nem csináltál tesztet? Dokihoz minél előbb menj el,remèlem rendben leszel :)
2016. febr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit történt veled azóta kedves kérdező?
2016. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerdára kaptam dokihoz időpontot. Tesztet épp most csináltam.. Úgy néz ki hogy pozitív lett :))
2016. febr. 22. 08:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Óó gratulalok!
2016. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :))
2016. febr. 22. 16:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Na de jó :) Gratulálok nektek! :)
2016. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!