Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. dpo-n rengeteg átlátszó...

7. dpo-n rengeteg átlátszó nyák? Most lenne peteérésem? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen mensi előtt.
2016. febr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudod egyáltalán, mit jelent a dpo?
2016. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor a beágyazódás volt (visszaszámoltam a pozitív teszt után) nem tudom hányadik dpo-n lehettem, de a beágyazódáskor nekem volt nyúlós nyákom. meg is lepődtem, fel is írtam...
2016. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem menzesz előtt szárazság van. Remélem valami jót jelent és nem egy újabb,vagy "megkésett" ovu. Az a baj,hogy nem vezetek hőt,csak ovu tesztelek!


Igen 2.,tudom de köszönöm a rettentő okos választ. Az,hogy nem érted a kérdésem,már had ne legyen az én gondom.

2016. febr. 19. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha leírod, hogy a 7. dpo-n vagy, akkor arra lehet következtetni, hogy valamilyen módon (hő, teszt, UH stb.) nyomon követed a ciklusod, ezért vagy tisztában azzal, miszerint ovu utáni 7. napon vagy. Akkor milyen megkésettről beszélünk?
2016. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem hallottál még ilyenről? Kérlek tájékozódj :)
2016. febr. 19. 20:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Ennek kicsi az esélye, ráadásul akkor vélhetően pozitív ovu teszted lenne újra vagy nem lett volna negatív 1 hete az lh csúcs után.

Persze reménykedni lehet, csak itt a babagyártók nagy része a fülviszketést is ovu-nak, beágyazódásnak vagy terhességi tünetnek hiszi...

2016. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ovu teszt nem 100%,ezért tettem fel a kérdést. Remélem,hogy nem most volt pém mert plusz 14 napot kivárni...7-et is nehezen bírok már. Egyáltalán nem reménykedem.
2016. febr. 19. 22:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Baba lett vagy hamarabb jött a mensi?
2018. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2023. szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!