Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átlátszó, kissé"tojás fehérjéh...

Átlátszó, kissé"tojás fehérjéhez" hasonló folyás baj lehet a 25. héten?

Figyelt kérdés
Mitől lehet?Lehet a sok idegeskedéstől?(változhat ez miatt a folyás állaga?)
2010. jan. 22. 12:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Hossza ülés után hol a jobb,hol a bal petefészkem szurkál.
2010. jan. 22. 12:35
 2/10 A kérdező kommentje:
*jav.hosszabb
2010. jan. 22. 12:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel az orvosod és kérdezed meg tőle? :-S
2010. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kíváncsi voltam volt-e ilyen másnak is,tud-e valaki tanácsot adni?Nem akartam rögtön a dokit hívogatni...ez a 3. terhességem és nem emlékszem,hogy a másik kettőnél volt-e ilyen folyásom.

Azért köszi a válaszod!

2010. jan. 22. 12:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én 23 hetes vagyok,nekem az elejétől kezdve van ilyen folyásom,szerintem normális,az a lényeg hogy fehér legyen illetve a halvány sárgás is természetes még.
2010. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is volt ilyesmi, még egészen az elején talán 3 hónapos lehettem vagy 1-2 héttel több. Tök olyan volt mint a tojás fehérje. Néztem nagyokat mert életemben nem láttam még ilyet. Egy hét múlva mentem a dokihoz vizsgálatra, említettem neki, de minden rendben volt. Most meg már a 29. hetem kezdem és minden ok. Szerintem a hormonok miatt lehet, talán...De kérdezd meg a dokidat, talán ő mond valami okosat. én akkor nem firtattam , hogy mi lehetett nagyon örültem, hogy mindent rendben talált.
2010. jan. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

ne haragudj, nem akartalak megbántani!

Talán csak én vagyok túl aggódós-de nem hiszem, hogy nagy baj lenne! Boldog babavárást! :-)

2010. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves első-utolsó>nem haragudtam meg:)

2010. jan. 23. 12:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a tegnaptól van ilyen, én is meglepődtem, de nincs semmi fájdalmam, a dokihoz pedig csak 2 hét múlva megyek , aztán megkérdezem tőle is, de nem hiszem, hogy baj lenne, ne idegeskedj!

Boldog babavárást!

24h km

2010. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi,viszont neked is!:)
2010. jan. 24. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!