Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na most láttok rajta ti is...

Na most láttok rajta ti is halványan vlmit?

Figyelt kérdés
Le szedtem a műanyag védőt így azért szerintem látszik,tegnap raktam fel ezt a tesztet azzal a kérdéssel "Ti is láttok rajta valamit?" [link]

2016. febr. 20. 11:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez egy szép negatív teszt.
2016. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha atomjaira szeded, ez akkor is egy negatív teszt. Nem is értem soha mire való ez a szétszerelés. Ha pozitív akkor az látszik mindenféle variálás nélkül.
2016. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ez negatív.

Mióta késik?

2016. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Még nem késik

Én látom a csíkot

Na m1

2016. febr. 20. 12:04
 5/18 anonim ***** válasza:

Miért kell tesztelni, ha még nem is késik?

Amúgy ezen én sem látok az ég világon semmit, ami teljesen természetes még akkor is, ha terhes vagy, ugyanis még nem nagyon van mit kimutatnia a tesztnek.

Amúgy egy egyértelmű pozitív tesztet nem kell ide felrakni, mert tök egyértelmű. Amit ide felraktál, az meg nem hogy nem egyértelmű, hanem inkább negatív.

2016. febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

Amíg azt írod, hogy ,,vlmit'' meg ,,m1'' (az egy tv csatorna, tudtad?), addig ne is legyen gyereked.

Amúgy ha nem késik akkor minek tesztelsz? És NEGATÍV, fogd fel!

2016. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az előző kérdésedet nem láttam, de ez itt egy totálisan negatív teszt.
2016. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Minek ez az ellenségeskedés?oké lehet igazatok van

Ki mondta h nincs gyerekem?egy szóval nem írtam,azt h hogyan írok had döntsem már el én megengeded? Kösz

Akkor csak annyira szeretném azt a csíkot h oda képzelem felfogtam,nem kell bunkózni atya ég-.-"

2016. febr. 20. 12:20
 9/18 k.kk válasza:
0%
Sziasztok!!hat nagyon hal vany. En is ugyan igy voltam es nekem nagyon lacot a csik. Aztan vetem meg egyet es azon mar csak egy azonis ugy lacot mint a tieden. Mmost pedig meg van a ...... om. Szia
2016. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez negatív.
2016. febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!