Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halványan látszodó második...

Halványan látszodó második csík (amit csak ti láttok, a kép nem adja vissza), mi szokott ilyenkor történni, szokott erősödni?

Figyelt kérdés
Késik a mensim, 4napja negatívat teszteltem. Ma reggel újra. A teszt elős ránézésre negatívnak tűnik, de én látok rajta egy második csíkot, ami nagyon halvány, próbáltam fotózni,de a kép nem adja a vissza. A kérdésem az, hogy ilyenkor kivel mi szokott történni. Mármint akik látják a sajátjukon a második csíkot? Vártok még pár napot egy újabb teszteléssel? Szokott ez később erősödni?
2014. jún. 30. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat ez attol fugg.terhes vagy vagy nem.ha igen akkor erosodik ha nem akkor lehet annyira szeretned h behaluzod a masodik csikot.bat a neveloanyamnak tiz eve en mondtam h pozutiv o meg neeem dehogy is ez negetiv..tenyleg csak en lattam..:-)azota 10eves a hugom.eloszor nekem is halvany volt de ket nap mulva mar total eros.ugyh tesztelj ujra ket harom nap mulva.
2014. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tuti nem haluzom be, mert látom, csak nagyon halványan, a csütörtökin abszolút semmit nem láttam. De ezen igen, kár hogy nem tudom felrakni, mert a gép nem adja vissza. Várok két napot vele, hátha. :P
2014. jún. 30. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!