Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kis méretekkel rendelkező...

Kis méretekkel rendelkező férfi is termékeny?

Figyelt kérdés
nem csak a pénisz,a herék is.nehezebb teherbeesni?
2016. febr. 20. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. A méretnek semmi köze a termékenységhez.
2016. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdésed?! a teherbeeséshez védekezés nélküli együttlét kell, oly mindegy hogy 10 vagy 25 cm-es a szerszám 😀😀

Ha régóta próbálkoztok, akkor az nem a mérete miatt sikertelen..

2016. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Maga a here az átlagában hasonló méretű. Én ezen akadtam meg. A herezacskó az, ami más és más tud lenni.


Vagy talán orvosi eset? Sajnos volt olyan ismerősöm akinek orvosi eset miatt kicsi volt a pénisze és hatalmasak voltak a heréi-herezacskója. felvizesedett, valami váladék volt felgyülemve. Lehet a sperva, asszem valami... műteni kellett neki, és addig neki se ment a gyereknemzés.

2016. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont annyira nincs összefüggés, ahogy a mellméret sincs összefüggésben a várható tejhozammal szoptatásnál.
2016. febr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés :)


Férjem tekintélyes mérettel van megáldva, mégis termékenységi problémákkal küzdünk, többek közt azért, mert sajnos folyton kiújul a varicocele nála (ez a herezacskóban egy vénás tágulat, hiába műtötték, és mivel nem áramlik úgy a vér, ezért romlik a sperma minősége/mennyisége).

2016. febr. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

még nem kezdtünk el próbálkozni,csak filozofálok minden hülyeségen:)

2016. febr. 21. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!