Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy azert nem...

Lehetseges hogy azert nem emelkedett meg a homersekletem, mert nem aludtam eleget (tul koran mertem)?

Figyelt kérdés

Tegnap, a 15. ciklusnapon az ebredesi homersekletem leesett (36,2-re 36,5-rol, ami az alap kb) es egyertelmuen pozitiv volt az ovulacios teszt is delutan.

Ez minden ciklusban igy van, amiota figyelem, majd ezt koveto reggelre meg szokott emelkedni a homersekletem (36,8-37 korulire).

Ma reggelre csak 3 orat aludtam, ejjel 2-kor kelnem kellett es akkor mertem (egyebkent kb reggel 7-kor szoktam).

Nem volt semmi emelkedes, ugyanolyan alacsony volt, mint tegnap.


Szerintetek nem volt epp ebben a honapban peteeres es azert nem emelkedett meg, vagy csak amiatt, mert koran keltem es esetleg MEG nem emelkedett meg addigra?


Tudom, holnap reggel kiderul, de kicsit csalodott vagyok. Honapok ota figyelem magam, minden honapban peldaszeru a gorbem, de eddig orvosi okok miatt nem probalkozhattunk. Ez az elso honap, amikor lehet es felek, hogy epp most lesz eselytelen...


2016. febr. 21. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a kevés alvás is. De szerintem holnapra megugrik! Ez teljesen normális. Nekem is ebben a hónapban két napig volt lent utána ment fel szépen. Remélem max két nap múlva pozit tesztelek :)
2016. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hőmérőzés szabályai közt ott van a megfelelő mennyiségű alvás, különben nem működik.
2016. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Elso: remelem sikerul nektek. :)


Masodik: igen, tudom en, de kihagyni nem akartam a merest.


Megmertem most, azt is tudom, hogy a napkozbeni meres nem mervado, de most 36,9 lett. 0,7 a kulonbseg, hatha ebben mar van nemi alapho emelkedes is.

Nah, majd reggel meglatom.

2016. febr. 21. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!