Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt elött 5 nappal barna...

Nemvárt elött 5 nappal barna folyas, derek es hasfájás?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban kezdtünk próbálkozni a babával. Masodik baba lenne,az elozobel 6nappal elotte mar fajt a mellem es 4 nappal elotte pozi tesztem lett de barnaztam szinte rögtön a tesztelés utan. Utrot kaptam ra de sokaig barnaztam. Mot nincs mellfajdalom csak a batnazas es a derék es hasfájás. Csinálok holnap egy tesztet. Szerintetek ez igy lehet megint baba hogy a tobbi tünet nincs?volt mar igy valaki? Felek hogy megint harmatoma mert az előzővel az volt.

2016. febr. 21. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezektől eltekintve szoktál menzesz előtt is barnázni? De egyebkent tesztelj holnap. Van rá esély hogy ismet baba.
2016. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem szoktam. Es foleg nem ot nappal elotte. Szinte ugyanaz mint az előzőnél csak nincs mellfajas.ez az ami miatt bizonytalan vagyok mert az most nincs
2016. febr. 21. 19:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor lehet baba. Beagyazódasi vérzés. :)nekem is 4-5nap van hátra. De mi már élsebe rajta vagyunk a dolgokon. Remélem pozit tesztelek.
2016. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ezek voltak az elso tunetek. :)
2016. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jaj remelem tesó lesz 😊 utolso elotti te mikor tesztelsz?
2016. febr. 21. 19:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet reggel lövök egyet. De még nem tudom. Félek. :/ :)
2016. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lojj egyet én is lovok 😊
2016. febr. 21. 22:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Na teszteltem ma. Negatívat.de a hőm még feljebb ment 37.1ről 37.2re. Kicsit mintha görcsölgetnék nagyon enyhén...érzékenyek a melleim. A nem várt még 3-5 nap között mozog. Remélem tenyleg nem jön! Te hogy állsz?
2016. febr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Engem ma elöntött a ver. De bem menzi gorcsom van csak hasonlo es a menzi se olyan bar sok. Csütörtökön kellett volna pedig. Nem szokott elobb jonni. Tesztem negativ. Szoval jon a következő hónap nekem. Remelem neked összejön! Irj ha pozit tesztelsz 😊
2016. febr. 22. 09:05
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia. Na úgy néz ki nekem is meg fog jönni. Barnazok ket bapja teszt negatív. Elegem van. Utálom ezt az egésszet már de marhára!!
2016. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!