Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után néhány nappal menzis...

Ovu után néhány nappal menzis hasfájás?

Figyelt kérdés

3-4 napja lehetett az ovum (de az is lehet, hogy már 5 napja!), azóta már nincsen folyásom sem, mégis időnként feszít-szúrkál a hasam, ma pedig menzi-szerű enyhe hasfájásom van.


Akkor ez most mi? Még csak most lenne pé? Vagy ez már lehet a beágyazódás kezdete is?


2012. ápr. 3. 10:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szia,

pontosan ezt a kérdést akartam feltenni.Nekem pontosan 4 napja volt ovum uh-n figyelte a dokim.

2012. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
megint én vagyok bocsi elfelejtettem a lényeget hogy nekem is menzi szeru fájásom van.Lehet hogy már beágyazodik?
2012. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hű, de jó lenne!:) Drukkoljunk együtt...!
2012. ápr. 3. 11:57
 4/21 A kérdező kommentje:
Még annyit kérdeznék, hogy ti ovu napján voltatok együtt?
2012. ápr. 3. 11:58
 5/21 anonim ***** válasza:
Pontosan ovu napján és másnap is.Nagyon szorítok neked:)Alig bírom kivárni hogy tesztelhessek:)
2012. ápr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Én is szorítok neked!:)

Nekem most elmúlt a menzis hasfájás.:O Lehet csak beképzelek mindent?

2012. ápr. 3. 12:24
 7/21 anonim ***** válasza:
Hááááááát ez olyan mintha én írnám mit érzek:)éppen most volt othon a férjem és mondtam neki hogy fájt a hasam.Leultunk enni és kis ido mulva már nem is fájt-most sem fáj:)
2012. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

:D:D No, az előbb leültem, akkor pedig szúrkálást éreztem középen, kb. mintha izomlázam lenne a sok hasazástól (de nem tornáztam mostanában, biztos nem attól.:)


Amikor az első babámmal terhes lettem, egyáltalán nem középidőben volt ovum, sokkal hamarabb (genetikai UH-n napra pontosan megmondták). Majd később volt egy nap amikor nagyon erős menzis hasfájásom volt, akkor azt hittem, ovu, de már biztosan beágyazódás volt. Ez 1,5 évvel ezelőtt volt és egyszerűen nem tudok visszaemlékezni, hogy a fogantatástól számítva pontosan mikor éreztem ezt.:(


Olyan messze van még a nemvárt időpontja basszus...:S

2012. ápr. 3. 13:38
 9/21 A kérdező kommentje:

Helyzetjelentés 13:50-kor.:)


Elkezdett szúrkálni a hasam alja középen, és kisugárzik a hüvelyem felé. Eddig még sosem volt ilyen, mindenképpen bíztató jelnek veszem.:))

2012. ápr. 3. 13:51
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
Na most jutottam ide:)nekem most nem fáj állandoan csak hullámokban érzem.Van már egy fiam aki nagyon nehezen jott de remélem most sikerult:)
2012. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!