Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Pár nappal a pé elött voltunk együtt a párommal és a megszakításos módszerrel "védekeztünk". Általában 31-32 baposak a ciklusaim, viszont ma reggel(25. napon jarok) erős vérzésre ébredtem(de ezt valahogy masnak erzem mint az eddigi verzeseimet) ez jelezheti a beágyazódást, vagy mitől lehet, hogy 7 nappal előbb jött meg? Még soha nem történt velem ilyen. Ma reggelre a hőm is leesett 36.1-re, mikőzben tegnap 37 volt. Ilyenkor már érdemes tesztelni vagy még várjak vele kicsit? Előre is köszönöm a válaszokat.
2016. febr. 23. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhességnél egy erős vérzés semmiféleképpen nem normális, valószínűleg menstruáció.
2016. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az erős vérzés sok lenne a babához, ráadásul megszakítással szeretkeztetek. Nincs sok esély a babára. Stressz, fogyókúra, bármi más is okozhat előbbi menstruációt. Én terhességre nem gondolnék a helyedben. Főleg hogy a hőd is nagyon leesett.
2016. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jóval valószínűbb sajnos, hogy ez menstruáció. Talán most előbb volt peteérésed, vagy valami egyéb bezavart. Leginkább a hőd miatt gondolom, hogy menstruáció. Egyszer estem teherbe menstruáció előtti napokon akkor én is véreztem, sokkal jobban mint egy pecsételés, de a hőm nem esett le. Sajnos később a baba sem maradt velünk. Ha biztosra akarsz menni, akkor kb egy hét múlva tesztelj egyet.
2016. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!