Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megvan a lehetőség...

Caroline19 kérdése:

Szerintetek megvan a lehetősége, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

So én és a párom pont a menstruációm előtt 8 nappal voltunk együtt , de pont akörnyékén volt ovum , de ez az én menstruációmnál kiszámíthatatlan , általában mindig két nappal eltolodik a menstruációm kezdete . S a héten pár nap után már hasszurkálodást éreztem , s 2-3 napja a megjön érzést , fájt a hasam de nem alhasi fájdalom volt, hanem a méhemnél és nagyn görcsszerű volt , viszont nekem menzesz előtt soha nem volt semmi görcsöm s mindig tömegesen jó erős vérzésem szokott lenni , semmi kis fájdalom , s csak holnap kellett volna megjönnie , de ma már véreztem , de csak kevés jött , de nem barnás . Ugye még a teszt túl korai , s orvos is az , viszont olvastam, s ha pont beleesik a menstruácios hét előtti hétbe a fogantatás , akkr első havi vérzés általában ilyenkor megjön , viszont méhen kivüli is lehet , vagy akár korai vetélés, én már nem tudom mire gondoljak , nagyn szeretném ha terhes lennék , ez tenne a legboldogabbá. Tudtok kérlek tanácsot adni?


Előre is köszönöm!



2016. febr. 19. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanacsom: tesztelj! :)
2016. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teszteltem , két nappal ezelőtt , de azt írták a teszten is h csak beágyazodás után 5-7 napokon jó csak a teszt , s a vérzés nem megszokott , nagyon kevés .
2016. febr. 19. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!