Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2015. októberében terhesség...

2015. októberében terhesség megszakításom volt a 20. hétben, mert a babám down szindrómás volt! Ki mikor vállalt ilyen, vagy hasonló helyzetben újra babát?

Figyelt kérdés
2016. febr. 23. 13:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
én szeretnék újra próbálkozni, mert nagyon vártuk a kislányunkat, de sajnos nem lehet velünk. :( úgy érzem, ezt az űrt csak egy "kistesó"tudná enyhíteni.. Csak nekem az orvosok nem mondtak intervallumot , hogy mikor biztonságos újra babát vállalnom! Ha valakinek van ilyesmi tapasztalata, kérem ossza meg velem!
2016. febr. 23. 13:27
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nálunk ugyanez volt, csak már a 18. héten elköszöntünk tőle :(

Nekünk akkor a doki 3-6 hónap pihenőt javasolt, fizikailag is és lelkileg is.

2016. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommentet.. veled mikor történt ez?
2016. febr. 23. 13:30
 4/14 A kérdező kommentje:
értelmes a kommented, köszi (N)
2016. febr. 28. 18:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#4es, hogy te mekkora egy undorító, érzéketlen tuskó vagy! Hánynom kell az ilyen emberektől!Fú de mondanék még neked egy pár szót, de inkább nem pazarlom tovább rád az időm...

Kérdező! Sajnálom nagyon ami veled történt! :( Szerintem ebben a hónapban már elkezdhetnétek. Kontrollon mit mondott a doki? Gondolom minden okés volt, akkor hajrá! Nagyon drukkolok nektek, sok sikert!

2016. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Novemberben voltam kontrollon akkor mindent rendben talált! A 3-6 hónap pihenőt javasolta! #4es neked pedig csak annyit kívánok, hogy soha ne tudd meg ,hogy ez milyen érzés!!!! De gonosz ember vagy!!!!
2016. márc. 7. 06:55
 7/14 A kérdező kommentje:
Miután rákérdeztem hogy mikor lehát újra babát vallalni csak utána mondta! Magától nem is mondta volna a doki!
2016. márc. 7. 06:56
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Nagyon sajnálom a Veled történteket. Én is a 20. héten veszítettem el a Babámat, teljesen más okokból kifolyólag. Ha nem lenne az a problémám ami van (ami miatt én nagyon hezitálok a gyermekvállalással két és fél év elmúltával is... ) akkor 1 évet szoktak javasolni, mivel szülés volt. De nyilván az az irányadó, amit az orvosod Neked mond. Mit én mondanék csak annyi, hogy időt kell hagyni a lelkednek, hogy meggyógyuljon. Akármilyen gyorsan lennél újra terhes, azt tudnod kell, hogy a Te Kicsikéd, úgy hogy volt, vissza már nem jön. Minden jót kívánok!
2016. márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, én sokkal nagyobb magzatot veszítettem el,(bár nem down szindróma volt, a 33. héten halva született), és nekem 6 hónapot mondtak a várakozásra. 5 hónap után gyakorlatilga zöld utat kaptam, mert fizikailag teljesen felépültem és tüszőérést is látott az orvos az uh vizsgálat során. Úgyhogy, gondolom Nektek is hasonló várakozási idő javasolt, de szerintem a próbálkozás előtt még menj el egy rutin vizsgálatra a biztonság kedvéért.


A #4 válaszolóhoz hasonló taplókkal meg ne törődj! Nekem egy down-os nagynéném volt, súlyos értelmi sérült, és szívbeteg is. Éveket láttam a kínlódásából, és most is sírva fakadok ha eszembe jut szegényke (a végén a szülők is kihaltak mellőle, a testvére gondozta haláláig) Én is elvetetném hasonló esetben, mert az ilyen élet csupán létezés...

Gyógyulást kívánok Neked, és a jövőre pedig egészséges babá(ka)t.

2016. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 2008 nyarán volt terhesség megszakitáson ugyanúgy down szindróma miatt.Azóta már van 2 egészséges kisfiam.Nekem 6 hónap pihenöt mondtak a lelki és testi regenerálódásra a terhesség megszakitása után.2009 decemberében estem teherbe megint ,hamarább is próbálkoztunk már ,de igy jött össze.Minden jót Neked .
2016. márc. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!