Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácsokat kérhetnék? Vélemény...

Tanácsokat kérhetnék? Vélemények hasonló helyzetről? Milyen vitamint szedjek?

Figyelt kérdés
Ma este megcsináltam egy tesztet két csík lett. Nagyon örülök neki viszont aggódom kb 3 hete foganhatott meg akkor volt itthon a férjem. Sajnos volt két vetélésem is már és nem tudom mit tegyek. Az egyik orvos azt mondta hormonális kezelésre járjak amint lesz egy pozitív tesztem a másik hogy nem kell semmi féle kezelés. Mikor menjek orvoshoz ? igaz ez még korai várjak?

2015. dec. 4. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor keress egy harmadig orvost.bár én lehet az első orvosra hallgatnék
2015. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne varj, menj orvoshoz.

A progreszteronpotlastol bajod nem lesz, maximum nem segit.

Tulajdonkeppen csak celzott vizsgalatokkal deritheto ki, hogy miert veteltel el ketszer, ha nem volt egyertelmu az oka.

Ha ilyen nem volt, akkor a hormonpotlas nem biztos, hogy segit, de eselyt ad.

2015. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sokat pihenj szedj magne b6 ot vagy magnerotot utrogestánt és én a femibiont mega d vitamint még ajánlanám hozzá....némely gyógyszertárban adnak recept nélkül is utrot....de egyébként vetélések után a dokikd fel szokták írni az utrot....szerintem egy hét múlva már a doki is lát valamit ....:)
2015. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat, próbálok nem idegeskedni. rIgazából még dolgozom de már nem sokáig. Nagyon remélem minden rendbe lesz, de olyan fura érzésem van mintha megakarna jönni. Nem akarok rajta görcsölni.
2015. dec. 4. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!